• Хотинські вісті

У Хотині розшукували творчу, обдаровану та кмітливу – «Крихітку на мільйон»


Конкурсно-розважальна шоу-програма «Крихітка на мільйон» відбулася минулої неділі у Хотинському районному будинку народної творчості та дозвілля. Розшукати творчу, неперевершену, ніжну, кмітливу, дотепну та витривалу дівчину, яка зможе відкрити таємничу коробку з сюрпризом, взялися два спецагенти – енергійні, позитивні та креативні ведучі Анна Микитенко та Влада Перепічка.


За звання тієї самої «Крихітки на мільйон» змагалися 9 дівчат: комунікабельна та впевнена в собі третьокласниця Ейліна Брунза, життєрадісна та творча Вероніка Федоруца, майбутня кінозірка Ойша Хамроєва-Варгуляк, блакитноока красуня Анна Стрижиборода, харизматична та наполеглива Евеліна Бойко, активна та позитивна Ольга Яцюк, майбутня Міс Всесвіт Аделінка Буга, оптимістична та сильна духом Наталія Гайсенюк, дівчина-загадка та справжня блондинка Софія Бучковська. Кожна з них вражала глядачів і журі конкурсу чудовою підготовкою та неймовірними номерами.


Розпочалася програма із представлення учасниць. Дівчата намагалися розповісти про свої найкращі якості і викликати прихильність журі. До речі, оцінювали таланти красунь мер міста Микола Головльов та справжні професіонали цієї справи: володарка гран-прі «Успішна пані України» в номінації «Успішна пані Чернівців», весільний церемонімейстер, кандидат юридичних наук Олена Фонарюк, методист з театрального жанру навчально-методичного центру культури Буковини Яна Григораш, викладач вокалу та вчитель музичного мистецтва з Кам’янця-Подільського Наталія Овчарук, керівник студії сучасного та спортивного бального танцю «Максі» Микола Томойчук.


Звичайно ж, глядачі теж мали змогу голосувати за своїх фавориток. Протягом усієї шоу-програми проходило інстаграм-голосування, за результатами якого було визначено «Крихітку глядацьких симпатій».

Продовжився захід калейдоскопом талантів: яскраві хореографічні номери, чудовий вокал, щемливі театральні композиції.

Наступний раунд – «Спортивна я», в якому дівчата продемонстрували свої спортивні здібності.


Найбільш креативним та позитивним стало перевтілення дівчат у відомих особистостей. На сцені – справжній парад зірок. Ейліна Брунза стала Катериною Осадчою, Вероніка Федоруца – Неттою Барзилай, Ойша Хамроєва-Варгуляк – Фредді Мерк’юрі. Анна Стрижиборода постала в образі Насті Каменської, Евеліна Бойко чудово відтворила співачку Йолку, Ольга Яцюк перевтілилася в Ольгу Полякову, Аделіна Буга – у співачку Андріану. Аплодисментами зустріли глядачі Наталію Гайсенюк та Софію Бучковську, котрі вміло продемонстрували Олега Винника та Надію Дорофеєву відповідно.


Фінальним акордом конкурсно-розважальної програми стало дефіле у вечірніх сукнях.

Дарували хореографічні та вокальні номери учасники зразкового аматорського хореографічного колективу «Крок вперед» (керівник Віра Тамазликар), Оля Бонар та Марія Яцюк (учасниці зразкової аматорської студії вокального співу «Щасливі діти», керівник Альона Татарчук), Оля Сарман та член журі конкурсу Олена Фонарюк.

Отож, за підсумками журі, дівчата були нагороджені такими титулами: Ейліна Брунза – «Крихітка талант», Вероніка Федоруца – «Крихітка ніжність», Ойша Хамроєва-Варгуляк – «Крихітка Зіркове перевтілення», Анна Стрижиборода – «Крихітка стиль», Евеліна Бойко – «Крихітка фантазія», Ольга Яцюк – «Крихітка спортивна Я», Аделіна Буга – «Крихітка енергійність», Наталія Гайсенюк – «Крихітка оригінальність», Софія Бучковська – «Крихітка фотомодель».


За підсумками глядацького інстаграм-голосування титул «Крихітка глядацьких симпатій» отримала Анна Стрижиборода. Саме вона зібрала найбільшу кількість лайків – 390!

Ну а тією єдиною, неперевершеною, творчою, кмітливою «Крихіткою на мільйон» журі визнали учасницю під номером 1 Ейліну Брунзу. Вона й одержала право відкрити коробку із сюрпризом, де знайшла кубок переможниці.


Кожна з дівчат отримали чудові подарунки: футболки з логотипом конкурсно-розважальної програми, фени-плойки, букети квітів, ну і, звичайно, коронки. Спонсорами призів стали приватні підприємці з Хотина. Організували конкурсно-розважальну програму творчі працівники районного будинку народної творчості та дозвілля Віра Тамазликар та Леся Микитенко.

Вітаємо дівчат з перемогою й отриманими титулами та бажаємо і надалі розвивати свої таланти!

59 views0 comments