• Хотинські вісті

У ХОТИНІ РЕАЛІЗУЮТЬ ЕКОПРОЄКТ «ВРЯТУЙ ЧОТИРИЛАПОГО»

ЗА ТРИ МІСЯЦІ ВДАЛОСЯ СТЕРИЛІЗУВАТИ 24 БЕЗПРИТУЛЬНІ ТВАРИНИ

Минулого року учні Хотинського опорного закладу освіти пройшли відбір з-поміж 200 заявок та отримали фінансування на суму 60 тисяч гривень для реалізації екопроєкту «Врятуй чотирилапого». Він спрямований на покращення ситуації з безпритульними тваринами у Хотинській громаді шляхом їх стерилізації, вакцинації, лікування та чіпування.

Майже за три місяці втілення проєкту в життя учням команди у складі Анастасії Бабин, Анатолія Микитюка, Оксани Федьорко, Дарії Дєдов і Максима Єремеєка, та їхній наставниці Тетяні Юрчак довелося пройти чимало випробувань. Адже, як виявилося, найважче було боротися із людською байдужістю.

– Ми почали реалізовувати проєкт 20 грудня 2020 року, а завершили 31 березня у рамках програми Upshift Україна, – каже Тетяна Юрчак. – Якщо говорити відверто, то було складно. Та все ж вдалося знайти донорів, які допомогли та підтримали.

Учні втілюють проєкт у життя завдяки програмі Upshift Україна, яка реалізується ЮНІСЕФ та Фондом «Професійний розвиток Харкова», за підтримки ING bank.

Анастасія Бабин, очільниця команди переможців, розповіла, що за надані кошти вдалося провести 8 тренінгових занять для підлітків Хотинського опорного закладу освіти.

– Тепер культуру поведінки з домашніми улюбленцями учні поширюватимуть у себе вдома, що є важливим у вирішенні питання безпритульних тварин у нашій громаді, – ділиться Анастасія.

Також Тетяна Юрчак розповіла, на що ще витратили отримані кошти:

«Нам вдалося закупити необхідні матеріали для облаштування приміщення для перетримки тварин.


А також усе необхідне для них: мобільні клітки, килимки для собак, повідки, посуд, миючі засоби, корм тощо.


А ще вдалося виготовити матеріали для популяризації і поширення нашого руху: пакети, ручки, блокноти і футболки».


Завдяки коштам від донорів учасникам екопроєкту «Врятуй чотирилапого» вдалося стерилізувати 24 безпритульні тварини.

Насамкінець кураторка проєкту додала:

– Ми щиро вдячні працівникам НПП «Хотинський», які нас постійно підтримували та допомагали, – каже Тетяна.

– Наразі обговорили з ними й подальшу співпрацю у цьому напрямку.

Також удячні небайдужим жителям нашої громади, які не залишились осторонь і брали участь у відлові, перетримці, догляді та подальшому прихисткові тварин, – щиро мовила Тетяна Юрчак.

78 views0 comments