• Хотинські вісті

У Хотині підняли синьо-жовті стяги на нових флагштокахУрочисте підняття національних стягів у Хотині цього року відбулося з нових флагштоків.

Прапори підняли учасники бойових дій на сході, військовослужбовці та учні закладів освіти:


Євген Ліскун, т.в.о. начальника 1 відділу Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишній райвійськкомат);

Олександр Наумов, офіцер мобілізаційного відділення, та Василь Сіногач, інструктор відділення рекрутингу та призову 1 відділу Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

Андрій Нестор, студент Хотинського коледжу Подільського ДАТУ;

Даниїл Мороз, учень 11 класу Хотинської ЗОШ №5;

Максим Єремеєк і Назар Борденюк, учні 11 класу Хотинського опорного закладу освіти.


«З любов’ю до України, з повагою до минулого нашого народу ми шануємо символ вільної, демократичної України, сильної і незалежної держави – синьо-жовтий стяг», – зазначила на урочистостях з нагоди найбільших національних свят ведуча Світлана Шалаєва.


Подякував усім захисникам незалежної України, які боронять її цілісність і мирне небо над нами, та закликав скласти шану борцям за соборність України, нашу національну ідентичність Хотинський міський голова Андрій Дранчук. Він тепло привітав присутніх із 30-річчям Незалежності України та Днем Державного Прапора.Почесними грамотами обласної та міської рад Андрій Дранчук нагородив кращих працівників – представників і представниць установ, організацій та підприємств різних сфер Хотинської ОТГ, а також ровесників та ровесниць Незалежності України.

6 views0 comments