• Хотинські вісті

У Хотині проходять одразу два фестивалі

Фестиваль християнської пісні та Гончаренко центр Weekend

У місті сьогодні велелюдно та гамірно, а центральна вулиця перетворилася на ігровий майданчик із різноманітними локаціями для розваг.


У рамках фестивалю християнської пісні створена дитячо-підліткова розважальна програма у вигляді міні-квесту. Діткам потрібно зареєструватися для участі, після чого вони отримують білетик на якому зазначено 5 обов’язкових локацій, які потрібно пройти (разом із наставниками вони вивчають біблійні історії, вірші, пісні, грають у ігри). А за виконані завдання отримують попкорн і солодку вату, а також можливість безкоштовно пострибати на батутах, надувних гірках чи покататися на каруселі.

Бавитися на атракціонах малеча зможе до 18:00 год. А далі на гостей свята очікує концерт за участі різноманітних християнських гуртів з Чернівців, Кам’янця-Подільського, Луцька, Кривого Рогу та навіть з Бельц (Молдова).


Нагадаємо, що фестиваль християнської пісні «Співаємо разом з сім’єю» організувано Євангельськими християнами баптистами спільно з Хотинською міською радою.


Тим часом у місцевому парку проходить фестиваль Гончаренко центр Weekend

Дітки різного віку вивчають англійську мову разом із Світланою Таран, викладачкою Гончаренко центру в Чернівцях. Їй допомагають волонтери - учнівське самоврядування Хотинського ОЗЗСО. Цікава ігрова форма допомагає легко засвоювати нові знання з іноземної мови.

На фестивалі Гончаренко центр Weekend діє секція профорієнтації для підлітків, уроки проводять працівники Хотинської міської публічної бібліотеки: Лариса Нестор, Майя Мазур, Сергій Семенов, Ванда Ткачук та Людмила Семенко.


А також малеча може пограти у розвивальні ігри, гігантські шахи, пазли тощо.28 views0 comments