• Хотинські вісті

У Хотині проводять роботи з благоустрою та озелененняЗа сприятливої погоди активно здійснюють роботи із озеленення і благоустрою Хотина. Що вже вдалося зробити розповідає міський голова Андрій Дранчук:


– Завершено вирівнювання та облаштування зелених зон по вулиці Олімпійська, зокрема і біля гуртожитку коледжу. Там уже засіяно траву на газонах.


Біля Хотинської спортшколи висаджено декоративні кущі, тепер ця територія із лавочками стала ще привабливішою для хотинчан та гостей міста.


Крім того, оновлюємо зелену зону вздовж центральної площі, що біля ресторану «Дністер». Тут милуватимуть око відпочиваючих і перехожих насадження тису ягідного. А також молоденькі деревця сакури, що посаджені торік.


Техніка працювала з вирівнювання придорожніх смуг уздовж ділянок вулиць Олімпійської та Українська, а також біля дитсадка «Сонечко».Територія перед дошкільним закладом "Сонечко" гарно благоустроєна, але позаду за дитячим майданчиком потрібно було навести лад. Тож працівники усе розрівняли, вивезли зайву землю та сміття.
Розчищали поросль і вирівнювали прилеглу територію також на кладовищах: Ланок і по вул. Українській. До речі, до цього залучено вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей, яких прийняли на роботу в КП «Хотинблагоустрій».


На кладовищі по вул. Українській відремонтували ворота, фахівці провели зварювальні роботи, а потім пофарбували. Вивозять непотріб з усіх цвинтарів.


Дякую за важку, але дуже потрібну працю усьому колективу КП «Хотинблагоустрій»! Оновлюємо місто. Роботи продовжимо і надалі! – зазначив міський голова Андрій Дранчук.


90 views0 comments