• Хотинські вісті

У Хотині побували журналісти із 9 областей країниУ Хотинську громаду в рамках престуру приїжджали журналісти із різних куточків України: Харківської, Львівської, Полтавської, Луганської, Київської, Донецької та Дніпропетровської областей.


– Був радий вітати у Хотині представників провідних регіональних ЗМІ з різних куточків країни, які приїхали на Буковину і з багатьох громад області обрали для візиту саме Хотинську, – зауважив Хотинський міський голова Андрій Дранчук.


Важливо, що привабила їх не лише славнозвісна Хотинська фортеця, а й успішний досвід з релокації підприємств та створення Індустріального парку «Хотин Invest».

Під час пресконференції міський голова Андрій Дранчук розповів журналістам про: здійснену роботу для економічного розвитку громади та залучення інвестицій, про підтримку міжнародних партнерів; про діяльність волонтерського центру та соціальної кухні для допомоги людям, що постраждали від війни та тимчасово проживають тут.


Журналісти побували на релокованому підприємстві «Велотрейд», що переїхало у наше місто. Звісно, відвідали і туристичну перлину краю – Хотинську фортецю.


На завершення Андрій Дранчук подякував представникам ЗМІ, що публікаціями у своїх виданнях сприяють популяризації Хотина і Хотинської громади.


53 views0 comments