• Хотинські вісті

У Хотині облаштували молодіжний центр19 січня відбулось відкриття молодіжного центру Хотинської громади. Ще на етапі зародження ідеї, усі зійшлись на думці, що найкращим місцем для розташування молодіжного простору є Хотинська міська публічна бібліотека – центр зосередження активних мешканців громади.


«Проєкт був підтриманий Програмою DOBRE, у рамках якого отримано техніку, а Хотинська міська рада облаштувала приміщення. Загалом цей проєкт об’єднав зусилля влади, молоді та міжнародних донорів», – повідомив міський голова Андрій Дранчук.


Тож тепер є сучасний зручний простір, де молодь зможе:

  • реалізувати свої ідеї,

  • навчатися,

  • долучатися до волонтерського руху,

  • розвивати лідерські здібності,

  • співпрацювати із закладами освіти міста, громадськими організаціями, бізнес-спільнотою.

«Сподіваюсь, що увесь рік тут вируватиме життя: проходитимуть яскраві заходи, майстеркласи, зустрічі з цікавими для молоді особистостями. Впевнений, що це дозволить нам співпрацювати ще ефективніше та допомагати молоді віднайти свій шлях у громаді», – зазначив Андрій Дранчук.


Це один із тих проєктів, які об’єднують та допомагають реалізовувати спільні ініціативи в подальшому. На цьому наголосили й експерти Програми DOBRE під час зустрічі з представниками Молодіжної ради при Хотинській міській раді під час відкриття молодіжного простору. Менторську підтримку в реалізації проєкту надали фахівці Українського Народного Дому у Чернівцях.Зустріч проведено в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» Програма DOBRE, що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID Україна.

Джерело – Хотинська міська рада. Фото Юрія Гуменюка.

33 views0 comments