• Хотинські вісті

У Хотині на оновленому спортмайданчику відбулись перші змагання

9 травня у Хотині в міському парку відбулись перші змагання на оновленому спортивному майданчику - вперше проведено турнір з міні-футболу до Дня пам'яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Змагалися дитячі команди 2007-2008 років народження. Чотири команди: "Дністер" м.Хотин, ДЮСШ м.Хотин, ФК"Рукшин", ДЮСШ №4 м.Чернівці за коловою системою визначили переможця.

Голова Хотинської місцевої організації ГО «ВФСТ» «Колос» Микола Шевчук розповів:

- Команда Хотинської ДЮСШ виграла усі три зустрічі і цілком справедливо стала чемпіоном. На другому місці фінішували гості з обласного центру, а рукшинці завершили турнір третіми.

Результати ігор: І тур ДЮСШ#4 - ДЮСШ 1:2 ФК"Рукшин"-"Дністер" 7:0 ІІ тур ДЮСШ - "Дністер" 9:0 ДЮСШ#4 - ФК"Рукшин" 2:0 ІІІ тур ФК"Рукшин" - ДЮСШ 0:5 "Дністер" - ДЮСШ#4 0:5.

Підсумкове турнірне становище: 1. ДЮСШ м.Хотин - 9 очок. 2. ДЮСШ#4 м.Чернівці - 6. 3. ФК"Рукшин" с.Рукшин - 3. 4. "Дністер" м.Хотин - 0.

Кращі бомбардири: 1. Бушуєв Олексій (ДЮСШ#4) -7 голів. 2. Савіцький Кіріл (ДЮСШ) -5. 3. Чиндяєв Михайло (ДЮСШ) -4. 4. Гикавий Сергій (ФК"Рукшин") -3.

Змагання відбулися з ініціативи відділу освіти райдержадміністрації.