• Хотинські вісті

У Хотині зареєстрували двотисячний «шлюб за добу»

Updated: Jan 23, 2019Сьогодні у Хотині зареєстрували 2000-ний «Шлюб за добу» в Чернівецькій області. "Ювілейною" парою, яка стала на вишитий рушник, скориставшись послугою експрес-одруження, стали Орест Унгурян з Колінківців та його наречена Руслана з Глибоччини.


Руслана та Орест разом уже дев’ять місяців. Зізнаються, що у них – кохання з першого погляду. А в новорічну ніч юнак освідчився, на його пропозицію руки і серця дівчина відповіла «Так».

Також у цей день поєднали свої долі ще дві пари Микола та Анна, Віталій і Юлія, котрі одружилися за скороченою процедурою: вчора подали документи, а сьогодні вже – щасливі молодята.


Цікаво, що сюди «одружитися за добу» приїжджають жителі Кельменецького, Новоселицького, Сокирянського та інших районів.– Послуга «Шлюб за добу» доволі популярна на Буковині, – зазначила начальник Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Вікторія Васильчук. – Вона доступна у Вижниці, Хотині та Чернівцях. Символічно, що 2000-ний «Шлюб за добу» реєструємо саме у День Соборності, адже єднається держава – єднається родина. Сподіваємося, що новостворені родини будуть міцними, щасливими, житимуть у мирі та злагоді».

Привітали молодят також заступник начальника управління – начальник управління державної реєстрації ГУ юстиції у Чернівецькій області Іван Гринюк, перший заступник Хотинського міського голови Володимир Сторчак, Колінковецький сільський голова Дмитро Мельник.


– Із часу запровадження проекту, тобто за два роки, у Хотинському відділі шлюб за добу зареєстрували 180 пар, – розповіла начальник відділу ДРАЦС Світлана Кушнір. – Географія новостворених сімей досить широка, адже звертаються за такою послугою наречені з Марокко, Франції, Польщі, Румунії, Молдови, Казахстану, Азербайджану, Росії та чимало інших держав.

140 views0 comments