• Хотинські вісті

У Хотині залишилися лише двоє учасників бойових дій у Другій світовій...


Із цвітом каштанів і надією на мир приходить травень. У ці дні згадуємо роки лихоліть, обпалені гарячим подихом Другої світової війни, та вшановуємо світлу пам’ять усіх відомих і безіменних воїнів, котрі визволяли українську землю від нацистських окупантів. Біля Меморіалу Слави у райцентрі 9 травня традиційно відбувся мітинг-реквієм.На жаль, на цьогорічному Дні перемоги було лише двоє учасників бойових дій у Другій світовій війні: Іван Левко та Володимир Вінничук. Їх щиро вітали хотинчани, дякували, дарували квіти. На грудях ветеранів виблискували численні нагороди, а на очах блищали сльози. Адже їхні побратими пішли у вічність.Хвилиною мовчання ушанували пам‘ять керівника міської ветеранської організації Володимира Самофалова, котрий кілька днів не дожив до цього дня, а також усіх, хто загинув в роки Другої світової та в зоні протистояння на сході країни. За жертвами війни відправили поминальну панахиду, а також провели молебен за мир і спокій в Україні та за здоров’я наших захисників.


Учасники мітингу-реквієму поклали квіти та гірлянду пам’яті до підніжжя Меморіалу Слави та гранітних плит з прізвищами земляків, які загинули на фронтах війни далеко від рідного Хотина, а також усіх тих, хто визволяв наш край.

Зворушливим завершенням заходу стала пісня «Весна Перемоги», яку виконав народний аматорський хор ветеранів війни та праці «Оберіг».40 views0 comments