• Хотинські вісті

У Хотині демонтують пам'ятникУ центрі міста, а саме біля будівлі Хотинського будинку школяра, демонтують пам'ятник Карлу Марксу. Про це повідомив Хотинський міський голова Андрій Дранчук.


"Ніколи знову! Викорінюємо, позбуваємося всього, що пов'язано з радянськими часами, росією та комуністичною ідеологією! Передусім виконаємо рішення про демонтаж пам’ятника Карлу Марксу у Хотині, яке раніше прийнято виконкомом Хотинської міської ради", – зазначив Андрій Дранчук.

Черговим кроком з декомунізації стане продовження перейменування вулиць у місті та селах нашої громади. Працюватиме спеціально створена комісія міської ради.


Пропозицій буде чимало. Адже є багато наших Героїв, імена яких потрібно пам’ятати і вшановувати. Також враховуватимуть пропозиції громадських організацій та жителів, звернення яких надійшли до міської ради.


"Переконаний, що це питання зараз на часі. Особливо коли рашисти з георгієвською стрічкою і червоними прапорами борються з «нацизмом» в Україні. Нехай навіть духу "советів" та "руского міра" у нас не залишиться!", – зазначив Андрій Дранчук.

277 views0 comments