• Хотинські вісті

У Хотині проходять товариські матчі з гандболу, присвячені захисникам УкраїниЗмагалися гандболісти 2008-2009 та 2012 років народження з Хотина, Кам’янця-Подільського та Чернівців. Як уточнив тренер чернівецької команди – це тепер «збірні України», бо грають чимало дітей-переселенців з різних куточків держави.На Хотинщині юних спортсменів привітали та побажали успіхів і мирного неба заступниця директора Хотинської ДЮСШ Наталія Павлюк та від імені тренера Ігоря Кондратюка, гравчиня команди вищої ліги Хмельницького, наставниця наших дівчат Анастасія Микитюк.


А суддею змагань стала легенда гандболу з Хотинщини, тренер національної збірної, Заслужений тренер України Майя Карбунар. Матчі відбулися за підтримки Хотинської міської ради та Агенції розвитку міста.
Після невеликих урочистостей відбулися дружні матчі, де гравці відточували майстерність, командну гру та показували свою вправність. Але попри азарт та емоції, атмосфера була дружньою.


Адже у таких змаганнях немає переможених, бо спорт – це здоров’я, гарт і вміння наполегливо йти до мети. Тим більше, що ці матчі були присвячені мужнім та сміливим захисникам і захисницям України, які стримують навалу окупантів і дають нам можливість навчатися та працювати. Вони нам показують приклад сили духу та незламності.


Віримо у ЗСУ! Дякуємо нашим захисникам і захисницям!

(Більше фото на нашій сторінці у соцмережі Фейсбук).


44 views0 comments