• Хотинські вісті

Пригодницький фільм «Абсолютно брехлива історія» знімали у Хотинській фортеціУпродовж двох днів у Хотинській фортеці відбувалися зйомки пригодницької комедії «Абсолютно брехлива історія». У ній грають відомі українські актори: Остап Ступка, Андрій Ісаєнко (останнього глядачі знають завдяки фільму «Кіборги»).– Це 12-ти серійний фільм про дружбу та магію, події якого розгортаються у цілком вигаданому світі та вигаданими героями, – розповідає креативний продюсер стрічки Олег Зборовський. – Ми не претендували на історичну достовірність, вирішили не прив’язуватися до якоїсь визначної особистості чи події. Творчий колектив знімальної студії «IQ production» намагається донести до глядача неповторний світ українського села 16–17 століть.

"Прагнемо максимально достовірно показати справжній вигляд козаків та їхній побут. Це буде позитивний серіал без шароварщини та примітивних запорожців-п’яниць і бабіїв. Розкриємо образ справжнього степовика, людини, котра відчайдушна в бою, незрадлива у дружбі та вірна в коханні", – розповів продюсер.Креативний продюсер розповів: щоб якомога правдивіше передати побут українського суспільства тих часів, довелося поспілкуватися не з одним десятком істориків та не одну ніч провести в архівах. І, як засвідчують документи, наші пращури були славетними вояками та взірцями мужності для багатьох армій сусідніх країн, а села ніколи не потопали в болоті, в якому спали свині (як показано в одному російському фільмі). До того ж, майже 80 відсотків тогочасних українців були освіченими людьми.– Тож, якщо ви бажаєте ознайомитися із правдивим побутом своїх дідів-прадідів, то ласкаво просимо на прем’єру пригодницької комедії «Абсолютно брехлива історія», що відбудеться восени 2020 року, – запросив співрозмовник.


Також для читачів «Хотинських вістей» Олег Зборовський трішки привідкрив завісу таємничості щодо сюжетної лінії серіалу.


– Головний герой – чоловік на ім‘я Іван (його роль грає Юрій Дяк) краде у московського царя дуже важливу і, як пізніше з’ясовується, магічну коштовність. Щоб не потрапити до темниці, утікає на Січ. І тут з ним відбуваються чималі метаморфози: він перероджується із шахрая та волоцюги на вірного побратима і відповідального козака. А як саме це станеться, глядачі дізнаються під час прем’єри, – сказав пан Олег.
Отож фільм, зйомки якого відбувалися зокрема у Хотинській фортеці, обіцяє бути видовищним, легким, повним пригод, гумору, авантюр і, звичайно ж, великого кохання.

119 views0 comments