• Хотинські вісті

У Хотинській фортеці знову зйомкиЗнімають тизер до історичного фільму про Марію Заньковецьку


На час зйомок територія цитаделі перетворилася на знімальний майданчик. Щоправда, погода зранку цьому не сприяла. Попри це, знімальна група ретельно готувалася, режисери віддавали команди через радіозв’язок, акторів гримували у спеціальних перевізних гримерках, усі метушилися.


Масовка, у якій брали участь близько 50 місцевих жителів, юрбилася у приміщенні поруч з церквою Олександра Невського. Знімали сцени саме біля цієї церкви.


Режисер Анатолій Григор’єв розповів журналістам: «Тизер восьмисерійного фільму «Наймичка» про Марію Заньковецьку знімаємо за фінансування Міністерства культури та інформаційної політики і підтримки телеканалу СТБ. Якщо усе вийде, наступного року будемо знімати увесь фільм».


Керівниця знімальної групи Євгенія поділилася: «Розголошувати усі подробиці кінострічки поки заборонено. Це буде історичний фільм, а зйомки продовжаться у Хотинській фортеці влітку 2021 року, якщо пройдемо до наступного етапу конкурсу».У масовці задіяні чимало місцевих жителів, вихованці драматичного гуртка "Юність" БДУМ під керівництвом З. Воронової.


Взяли участь у зйомці і Володимир та Лілія Озарчуки з доньками.

Лілія розповіла:


«Про зйомки дізналися з інтернету, чоловік зв’язався з організаторами по Вайберу. Він завжди цікавиться такими подіями у нашому місті, а цього разу запропонував і мені долучитися до зйомок. Це дуже цікаво, адже можна побачити, як створюється справжнє українське кіно».
34 views0 comments