• Хотинські вісті

У Хотинській райлікарні – семеро осіб з підозрою на коронавірус


Інфекційне відділення райлікарні

Як стало відомо, у Хотинській райлікарні вже семеро осіб з підозрою на коронавірус, учора їх було п'ятеро, ще двох госпіталізовано сьогодні вранці. Це підтвердив головний лікар Юрій Пасічник.


Районні лікарні Чернівецької області вже приймають хворих із підозрою на коронавірус. 23 березня їх також почне приймати Чернівецька міська лікарня №1. Про це повідомила заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак.


Зокрема, за її словами, станом на 22 березня, п'ятеро осіб, в яких підозрюють Covid-19, перебували у Хотинській райлікарні. Надалі хворих прийматимуть усі районні лікарні, за виключенням Герцаївської, Кельменецької, Вижницької та Путильської. Про це повідомило Інформагентство АСС.


Також учора в ефірі одного з телеканалів сільський голова Колінківців – села, де найбільше хворих на коронавірус в області, – Дмитро Мельник сказав, що він теж з такою підозрою у Хотинській райлікарні з чотирма іншими пацієнтами. На його погляд, така ситуація із розповсюдженням вірусу виникла через те, що подорожуючих з Італії недостатньо обстежували, а потім не всі вони дотримувалися самоізоляції. Крім того, він заявив, що хоче порозмовляти з Президентом і попросив телеканал посприяти у цьому.

31 views0 comments