• Хотинські вісті

У Хотинській ОТГ відкрили сучасний спортмайданчикПерший товариський матч на ньому зіграли юні футболісти з Хотина та Клішківців


У міському парку у вівторок було гамірно, тут відбулося довгоочікуване відкриття сучасного спортмайданчика – міні-футбольного поля.


Ще не розпочалася офіційна частина, а юні футболісти вже активно ганяють м‘яча – освоюють нове штучне покриття. На гарних жовто-синіх трибунах сидять перші вболівальники. І хоч березнева мінлива погода того дня теплом не порадувала, але атмосфера була все ж радісною.


Як розповів керівник Хотинської ОТГ Микола Головльов, цей спортмайданчик повністю реконструювали, звели практично «з нуля». Все зроблено за технологією, облаштовано багатошарову основу з дренажем, навколо – високу захисну огорожу, настелено спеціальне штучне покриття, встановлено ігрові ворота і трибуни для глядачів.
– Це вдалося зробити завдяки участі у державній програмі «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», – зазначив М. Головльов. – Із держбюджету виділено 749 тисяч гривень, а з міського – 719 тисяч на співфінансування проекту. Ці кошти «перехідні», адже роботи розпочали ще торік. Але взимку майданчик був закритий, оскільки за технічними вимогами у морози його не можна використовувати, щоб не пошкодити. Також не допускається спортивне взуття із шипами.


У подальших планах – подбати про освітлення майданчика, встановити камери відеоспостереження, щоб зберегти його від вандалів. До речі, будемо розробляти проектну документацію, щоб облаштувати такі футбольні поля і в селах нашої громади, – зазначив керівник Хотинської ОТГ.


На урочисте відкриття завітали гості: народний депутат Максим Бурбак, заступник голови облдержадміністрації Василь Гостюк, голова райдержадміністрації Петро Допіряк, котрі відзначили: такі міні-футбольні поля – це нові можливості для занять спортом та фізичного розвитку юного покоління. І що подібні об‘єкти невдовзі з‘являться ще принаймні у трьох селах Хотинщини.Міський голова Хотинської ОТГ Микола Головльов та гості привітали юних футболістів, вручили їм нові м‘ячі та «координаційні драбинки» для тренувань.

Після цього вони й самі спробували забити гол у ворота. При цьому здивував міський голова, який у ролі воротаря не пропустив жодного м‘яча – ні від дорослих, ні від дітей.Після урочистостей перший товариський матч на новому міні-футбольному полі зіграли юні футболісти з Хотина та Клішківців.84 views0 comments