• Хотинські вісті

У Хотинській лікарні провели ремонти у двох відділенняхНавіть у важкий воєнний час у Хотинській багатопрофільній лікарні продовжують поліпшувати умови для надання медичної допомоги пацієнтам. Як уже повідомлялось, придбали багато сучасного високотехнологічного обладнання. А нещодавно здійснили ремонт і оновили приймальне відділення, а також окремі приміщення у дитячому стаціонарі.


– Приймальне відділення – це своєрідний «блокпост» на першій лінії боротьби за здоров’я хворих, бо саме сюди вони спочатку потрапляють. Тут їм надають за потреби невідкладну допомогу, спрямовують у той чи інший стаціонар для подальшого лікування, – розповідає генеральна директорка КНП «Хотинська багатопрофільна лікарня» Тетяна Бринь.


Тут приймають і дорослих, і дітей. Тому дуже важливо було його оновити. Це здійснено за кошти лікарні.


Відремонтували приміщення, де приймають недужих, та маніпуляційну. Усе старе обладнання замінили на нове, зокрема придбали електрокардіограф, два ліжка-напівтрансформери, меблі. Медиків забезпечено комп’ютерною технікою.– Це нове мобільне ліжко зручніше для пацієнтів, його можна трансформувати, підлаштувавши відповідно до стану хворого. А також за необхідності – безпосередньо на ньому транспортувати у стаціонар, – зазначила завідувачка приймальним відділенням Інна Обершт.Як поінформувала медична директорка закладу Алла Яковенко, крім того у приймальне відділення заплановано закупити нову шафу для медикаментів та столик у маніпуляційну.


Також проводили роботи у дитячому стаціонарі. Як повідомила виконуюча обов’язки завідувача дитячим відділенням Тетяна Скоробогач, тут відремонтували маніпуляційну (куди також придбали нові меблі), палату інтенсивної терапії для маленьких пацієнтів, роздаткову кімнату та коридор. Тепер у приміщеннях затишніше та комфортніше і хворим, і медперсоналу.


519 views0 comments