• Хотинські вісті

У Хотинській ДЮСШ можна займатися кікбоксингом і тайським боксомТренування проводить досвідчений тренер з Києва Олександр Збарах. Він – засновник відомого клубу Legion Fight Club. Займається і з дітьми, і з дорослими. Наразі із сім’єю тимчасово переїхали зі столиці, тренують і хотинських хлопців, і вимушених переселенців.


Діти можуть приходити займатися безкоштовно Сформовані групи за віком.


«Наш клуб тимчасово в Хотині! Вже пройшли перші заняття, ми вже маємо команду маленьких бійців – місцевих дітей, а також переселенців: хто з Краматорська, хто із Запоріжжя…», – розповів тренер.

За словами Олександра, тренування – це дуже гарна можливість виплеснути емоції, відволіктись, переключитись, фізично загартуватися.


– Юні спортсмени після занять втомлені, але щасливі, з жагою до перемоги! Перемоги у першу чергу над своїми власними дитячими переживаннями, над собою. А це вже великий плюс! – говорить тренер. – Коли щасливі діти, щасливі й батьки! Працюємо в тилу, відволікаємо їх від страхів та тривог, бережімо нашу малечу, адже за нею майбутнє! Нехай у кожної дитини сяє посмішка на обличчі! Слава Україні!


Заняття проходять у Хотинській ДЮСШ у секції боксу в понеділок, вівторок, четвер та п'ятницю: 15:00 – діти, 16:00 – юніори, 18:00 – дорослі.

5 views0 comments