• Хотинські вісті

У Хотинській громаді відкрили поліцейську станцію

Updated: 5 days agoУ капітально відремонтованому приміщенні тепер працює поліцейський офіцер Хотинської громади Сергій Урсатий. Придбано громадою і нове авто для патрулювання. Адже зона обслуговування шерифа велика: місто Хотин та 10 сіл. Він постійно на території громади – у режимі 24/7.


За статистикою, протягом місяця поліцейські отримують у середньому понад 50 заяв і повідомлень від жителів цих сіл.


4 серпня відбулося довгоочікуване відкриття поліцейської станції у громаді. Тут створили гарні та комфортні умови для роботи. Як розповів міський голова Андрій Дранчук, Приміщення почали готувати ще до повномасштабного вторгнення російських військ за проєктом "Поліцейський офіцер громади" коштом міського бюджету.Поки працює один шериф, який пройшов навчання, зокрема в інструкторів з Канади, потім відповідний відбір. А через місяць у цю поліцейську станцію буде прийнято ще одного поліцейського. Адже у громаді понад 18 тисяч населення, яке з лютого ще й поповнилося вимушеними переселенцями.


– Наша мета – створення безпечного середовища для жителів Хотинської громади. І ця поліцейська станція є результатом нашої співпраці з Головним управлінням Національної поліції в Чернівецькій області, – зазначив Андрій Дранчук. – Якщо у жителів виникають якісь питання, вони повинні знати – є поліцейський офіцер громади, до якого завжди можна звернутися.
«До основних функцій та завдань поліцейської станції належить забезпечення на території поліцейської дільниці публічної безпеки та правопорядку, взаємодія поліції з органами правопорядку, державної влади та місцевого самоврядування. Важливо, щоб на території Дністровського району й надалі залишалось безпечне середовище, адже це є пріоритетним завданням у нашій спільній роботі», – зазначив під час відкриття поліцейської станції начальник відділення поліції №2 Сергій Кушнір.

391 views0 comments