• Хотинські вісті

У Хотинському опорному закладі освіти триває масштабний ремонт покрівліТриває перекриття даху та утеплення будівлі Хотинського опорного закладу освіти. Стару покрівлю знімають і встановлюють металочерепицю. Також мають замінити систему водостоку.


Як поінформували у міській раді, вартість цих робіт – 3,3 мільйона гривень, на це надійшли кошти з резервного фонду державного бюджету.

– Загальна площа покрівлі велика – 1700 квадратних метрів. Щоб оперативно впоратися з цими складними роботами, до праці приступили кілька бригад майстрів, – розповіла директорка Хотинського опорного закладу освіти Людмила Микитюк.


Ремонт даху здійснюють поступово – ділянками, які оперативно перекривають, адже погода не сприяє роботам.


– Також завдяки міській раді буде завершено мультифункціональний спортивний майданчик на території нашого закладу освіти, де облаштують спеціальне покриття. Тож невдовзі діти займатимуться ігровими видами спорту (гандбол, волейбол) на новому майданчику, – додала директорка Людмила Микитюк.28 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/