• Хотинські вісті

У Хотина з'явиться ще одне місто-побратим з ФранціїЗ ініціативи французької сторони відбулася ознайомча онлайн зустріч Хотинського міського голови Андрія Дранчука та працівників відділу економічного співробітництва міськради із мером та представниками міста Ла-Мот-Серволе, Франція.


«Мер Люк Берту висловив побажання налагодити партнерські відносини між нашими громадами. Було приємно поспілкуватися з новими європейськими друзями, адже французький народ надає вагому підтримку українському в нинішній важкий воєнний час", – зазначив Андрій Дранчук.– Ми говорили про співпрацю у сфері медицини та пожежної безпеки, про потреби в допомозі для внутрішньо переміщених осіб. Адже наша громада прийняла вже близько чотирьох тисяч вимушених переселенців, – додав міський голова.


Також андрій Дранчук розповів закордонним колегам про наше місто та громаду, її освітню інфраструктуру, започаткований індустріальний парк у Хотині та, звичайно, Хотинську фортецю.


На завершення зустрічі учасники висловили обопільне бажання налагодити співпрацю та підготувати договір про побратимство.

12 views0 comments