• Хотинські вісті

У фортеці пройшов Фестиваль повітряних зміїв – у небо запустили більше 100 штук одночасно

Updated: Nov 11, 2021Неймовірне видовище сьогодні можна було спостерігати на пагорбах ДІАЗ «Хотинська фортеця». У небі майоріли різнокольорові повітряні змії, а дорослі разом з малечею отримували задоволення від процесу. Адже зловити вітер і відпустити змія на усю довжину мотузки – ще те задоволення. Кореспондентка «Хотинських вістей» сама пересвідчилася у цьому.


Таке чудове сімейне свято стало можливим завдяки працівникам КУ «Агенція розвитку міста» Хотинської міської ради. Оксана Гіждівська розповіла, що оскільки їхня команда перемогла із проєктом «Dragon fest» і отримала фінансування в рамках впровадження напряму «Посилення залученості молоді до прийняття рішень» проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», то разом з колегами Юрієм Гуменюком та Анною Марчишин реалізували одноденний фестиваль повітряних зміїв на території ДІАЗ «Хотинська фортеця».


Також у ході фестивалю волонтерили Учнівське самоврядування Хотинського ОЗЗСО.

– Ми довго працювали над ідеєю такого фестивалю, – ділиться Оксана Гіждівська. – А коли перемогли у конкурсі, то дуже зраділи, що зможемо у місті провести захід і залучити людей різних вікових категорій. І так вийшло, що проведення нашого фестивалю співпало із датами відзначення 400-річчя Хотинської битви.

Тому, коли ми безкоштовно роздали більше 100 повітряних зміїв, які до речі запускалися одночасно, то протягом декількох годин підходило все більше людей, які також хотіли долучитися. Отже нам вдалося зацікавити людей, їм це сподобалося, і ми дуже щасливі.


Також Оксана Гіждівська поділилася, що наступного року вони планують запросити представника «Книги рекордів Гіннеса», аби зареєструвати рекорд – запуск одночасно більше 100 повітряних зміїв. Це можна було б зробити і сьогодні, проте організатори навіть не знали, що вони побили рекорд, тому й не запросили завчасно реєстратора на подію.

58 views0 comments