• Хотинські вісті

У суботу – Всесвітній день пошти

Привітаймо листонош та усіх поштовиків!Адже за невеличкі зарплати вони долають багато кілометрів за день і надають потрібні послуги тисячам жителів Хотинщини!


Навіть у сучасному світі з поширенням інтернету, мобільного зв’язку та онлайн листування, праця трудівників пошти є дуже потрібною і важливою. Особливо людям поважного віку, для яких вони несуть радість спілкування, звістки від рідних, свіжі новини.


Листоноші «Укрпошти» у будь-яку погоду та попри великі відстані вирушають із важкими сумками, щоб принести краянам пенсії, соціальні допомоги, прийняти платежі. І доставляють у найвіддаленіші куточки району «Хотинські вісті».


Тож праця поштарів відповідальна та складна. Але, на жаль, низькооплачувана. Цінуйте їхню працю, віддячуйте добрим словом і підтримуйте – передплачуйте пресу, пересилайте посилки та користуйтеся іншими послугами пошти.


Колектив «Хотинських вістей» щиро вітає партнерів-поштовиків зі святом! Дякуємо працівникам поштового зв‘язку Хотинщини за щоденну працю, терпіння і відповідальність. Здоров‘я та наснаги у нелегкій, але потрібній людям роботі. Міцного здоров’я і благополуччя!

11 views0 comments