• Хотинські вісті

У Рукшині продовжують облаштовувати стадіон


Незважаючи на складні погодні умови, активісти в Рукшині продовжують працювати над облаштуванням стадіону. Роблять це з власної ініціативи, на безоплатній основі.


– Дощ не завадив нам закінчити підсів трави на стадіоні (так званої спортивної суміші). Щиро дякуємо всім рукшинцям – прихильникам футболу, які долучилися до цієї справи, а також за надану техніку керівництву Рукшинської громади та жителям села, – зазначив Олександр Гайсенюк, тренер з футболу Хотинської ДЮСШ. – Сподіваємося, у наступному сезоні вдасться запустити стадіон в експлуатацію, оскільки вболівальники на це давно чекають. Проте, не все залежить від нас. Чи будемо тут грати, залежить і від погодніх умов – від того, як прийметься висіяна трава, – прокоментував він.


Нагадаємо, юні рукшинські футболісти не раз здобували призові місця на багатьох змаганнях різних рівнів. І доросла команда ФК «Рукшин» ставала переможцем Ліги Чемпіонів Чернівецької області. Тому чимало жителів цього «футбольного» села давно чекають на те, щоб у спортсменів була можливість тренуватися та проводити ігри на своєму місцевому стадіоні. Відрадно, що є активні та небайдужі люди, які долучаються до його облаштування.

154 views0 comments