• Хотинські вісті

У Рукшині продовжують облаштовувати стадіон


Незважаючи на складні погодні умови, активісти в Рукшині продовжують працювати над облаштуванням стадіону. Роблять це з власної ініціативи, на безоплатній основі.


– Дощ не завадив нам закінчити підсів трави на стадіоні (так званої спортивної суміші). Щиро дякуємо всім рукшинцям – прихильникам футболу, які долучилися до цієї справи, а також за надану техніку керівництву Рукшинської громади та жителям села, – зазначив Олександр Гайсенюк, тренер з футболу Хотинської ДЮСШ. – Сподіваємося, у наступному сезоні вдасться запустити стадіон в експлуатацію, оскільки вболівальники на це давно чекають. Проте, не все залежить від нас. Чи будемо тут грати, залежить і від погодніх умов – від того, як прийметься висіяна трава, – прокоментував він.


Нагадаємо, юні рукшинські футболісти не раз здобували призові місця на багатьох змаганнях різних рівнів. І доросла команда ФК «Рукшин» ставала переможцем Ліги Чемпіонів Чернівецької області. Тому чимало жителів цього «футбольного» села давно чекають на те, щоб у спортсменів була можливість тренуватися та проводити ігри на своєму місцевому стадіоні. Відрадно, що є активні та небайдужі люди, які долучаються до його облаштування.

153 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/