• Хотинські вісті

У профільному комітеті ВРУ не підтримали ХотинПід час засідання профільного комітету Верховної Ради депутат Роман Лозинський вніс пропозицію змінити центр Дністровського району із смт Кельменці на Хотин, оскільки є звернення від громади.


Перед цим голова підкомітету, депутат від фракції «Слуга народу» Віталій Безгін з цього приводу зазначив: «У нас була непроста дискусія із Чернівецькою областю і на робочій групі, і потім на підкомітеті. І ми знаємо, що там є перекриття доріг. Це правда. Мова йде про визначення центром у Дністровському районі Кельменців чи Хотина. Дивіться... Ну, на моє переконання, попри те, що дійсно, в тому числі, тут є і моя відповідальність, бо я озвучував раніше, що Хотин є більш обґрунтованим центром. Але коли нам зробили моделювання логістично, ну об’єктивно, Кельменці виглядають центром більш сильним.

Але якщо є альтернативна пропозиція проголосувати за центр Хотин, я не буду проти. Тому що звернення громадян об'єктивно є. Тому давайте визначимось безпосередньо зараз у залі», – сказав нардеп.

Роман Лозинський на захист Хотина сказав: «Я думаю, що ви всі чули про Хотин, і чули про людей, які активно відстоюють свою позицію. Є пропозиція не змінювати межі району, але змінити центр з Кельменців на Хотин».


Але на підтримку цієї пропозиції не вистачило голосів: «За» проголосували тільки 8 нардепів, один – проти, утрималось – 10. Рішення не прийняли.


Таким чином, очевидно, що на розгляд Верховної Ради поданий проєкт, де у нашій області передбачено утворення, зокрема, Дністровського району з центром у смт Кельменці.


Цю невтішну новину з болем сприйняли жителі Хотинщини, особливо ті, котрі і в дощ, і у спеку виходили на акцію протесту. Як стало відомо «Хотинським вістям», у п‘ятницю, 17 липня, активісти скликають народне віче з гаслом «Збережемо Хотинщину».


Про перебіг подій інформуватимемо читачів.

37 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/