• Хотинські вісті

У першості з настільного тенісу змагалися представники 10 населених пунктів

У неділю, 26 грудня, в Хотині відбулась відкрита особиста першість Хотинської міської територіальної громади з настільного тенісу.

Традиційно, наприкінці року, шанувальники настільного тенісу сперечалися за перемогу.

Змагання вийшли досить масовими: 19 учасників з більш ніж 10 населених пунктів вийшли на старт.

За підсумками ігор у чотирьох групах визначилась вісімка кращих, які у фіналі розіграли призові місця.

Цікаво, що місця з 4 по 8 посіли тенісисти села Бочківці, представлені загалом сімома спортсменами.

Трійку кращих замкнув неодноразовий переможець тенісних баталій хотинчанин В'ячеслав Яворський.

На другому місці фінішував дебютант змагань Андрій Єремія із села Драниця.

Переможцем став Євген Косован зі Ставчан, який виграв усі 10 зустрічей.

Результати ігор переможця та призерів в особистих зустрічах: Косован - Яворський 3:1; Єремія - Яворський 3:1; Єремія - Косован 2:3.

Досить драматичною вийшла гра між спортсменами, що в підсумку зайняли два перші місця. Так Андрій у п'ятій, вирішальній, партії вигравав 10:7, але Євген продемонстрував волю до перемоги, неабияку майстерність і здолав таки свого суперника.