• Хотинські вісті

У переліку найнебезпечніших в Україні – три траси через Чернівецьку область


Фото ілюстративне з вільних джерел

Одразу три магістралі, що проходять територією області, потрапили до переліку 15 найбільш небезпечних шляхів в Україні (за перший квартал 2021 року). Про це ідеться на facebook-сторінці Тиждень Безпеки Дорожнього Руху, повідомляє Чернівецька ОДА.


Так, за перший квартал цього року на трасі «Житомир – Чернівці» трапилося 26 дорожньо-транспортних пригод, у яких травмувалися 45 людей, одна загинула.


22 аварії сталися на дорозі «Доманове – Ковель – Тереблече». Вони забрали життя 6 осіб, 37 отримали травми.


5 людей померли та 24 покалічилися на шляху «Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига», де за три місяці зафіксували 17 ДТП.

Загалом у першому кварталі 2021 року Патрульна поліція зафіксувала в Україні 42 689 аварій, що на 18% більше, ніж за аналогічний період торік.


Саме для того, аби запобігти ДТП і смертям, Україна приєднується до 6-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН, який у всьому світі відбудеться 17–23 травня.

Він буде присвячений темі перевищення швидкості – одній із основних причин аварій. Гасло Тижня – #StreetsForLife #Love30 тобто акцентуватиме увагу на обмеженнях швидкості руху транспортних засобів до 30 км/год в межах житлових та пішохідних зон у містах.40% аварій – через перевищення швидкості


"За статистикою, 40% ДТП відбувається через перевищення швидкісного режиму... За пів року завдяки встановленим системам фото- та відеофіксації у Києві, Київській і Львівській областях на 48 ділянках кількість ДТП з постраждалими знизилася втричі", – зазначив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.


За його словами, у цьому році МВС планує встановити понад 200 комплексів фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху по всій країні.546 views0 comments