• Хотинські вісті

У нецільовому використанні двох мільйонів підозрюють колишнього начальника управління освіти


Начальника управління Хотинської РДА підозрюють у нецільовому використанні майже двох мільйонів гривень бюджетних коштів. Про це повідомило Управління захисту економіки в Чернівецькій області.


Працівниками Управління захисту економіки було встановлено, що згідно з перерозподілом обсягу освітньої та медичної субвенції, Хотинській райдержадміністрації з бюджету було виділено кошти на придбання нових шкільних автобусів для перевезення дітей, які проживають у сільській місцевості.Однак, начальник управління райдержадміністрації вирішив «заощадити» на дітях, змінивши в інтересах підприємця вимоги тендеру. А саме, він змінив технічні та якісні характеристики транспортних засобів, що дало змогу придбати замість нових шкільних автобусів старі.


7 серпня слідчі обласної поліції за процесуального керівництва прокуратури області повідомили про підозру начальнику управління Хотинської РДА за ч. 1 ст. 210 (Нецільове використання бюджетних коштів), ч. 2 ст. 364 (Зловживання службовим становищем) та за ч. 2 ст.366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.


Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Джерело - Департамент захисту економіки Національної поліції України


53 views0 comments