• Хотинські вісті

У неділю – День працівників газової та нафтопереробної промисловості


Новоселицьке відділення та Хотинська дільниця AT «Чернівцігаз» щиро вітає колег з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!


Це свято встановлено в Україні згідно з указом Президента у 1993-му році. А початком відліку індустрії природного газу прийнято вважати 1924 p., коли розпочалося промислове видобування природного газу на найбільшому на той час у Європі – Дашавському родовищі, на базі якого було створено одну з перших в світі систему локальних газопроводів.


Експлуатація Дашавського родовища та будівництво перших магістральних газопроводів дало змогу газифікувати не тільки міста Західної України, а й дозволило вперше транспортувати ґаздо споживачів Києва (1948 p.), Москви (1951 p.), Мінська та Риги (1962 p.).


Святкування Дня працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості вже стало доброю вересневою традицією. Це свято людей, які присвятили своє життя нелегкій та важливій справі – розвитку паливно-енергетичного комплексу України. Не одне покоління майстрів газової справи створювало і примножувало здобутки нашої галузі.


Дорогі колеги! У цей нелегкий для України час ми маємо вистояти, бо від нашої з вами сумлінної праці залежить не тільки ефективна робота промисловості, а й затишок та тепло в оселях наших співвітчизників.


У ці святкові дні від щирого серця бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров'я, невичерпного оптимізму, впевненості у завтрашньому дні та безмежного мирного неба над Україною!


Новоселицьке відділення та Хотинська дільниця AT «Чернівцігаз».

9 views0 comments