• Хотинські вісті

У Недобоївцях урочисто відкрили новозбудовану амбулаторіюЦе довгоочікувана подія для усієї громади і не тільки. Адже наразі на Хотинщині це єдина така амбулаторія, зведена "з нуля" за державною програмою з розвитку сільської медицини.

– Як ви бачите, це нове, просторе і гарне приміщення, що відповідає сучасним стандартам, куди приємно зайти і де хочеться працювати, – зазначив під час відкриття завідуючий амбулаторією Вадим Колісник. – Практично рік воно будувалося, а від задуму до втілення пройшло ще більше часу. Адже в процесі стикалися з деякими труднощами, доводилося змінювати місце розташування, документацію... Але, завдяки сприянню нашого керівництва, депутатів усе вдалося.

У Недобоївській амбулаторії загальної практики – сімейної медицини здійснюватимуть прийом два сімейні лікарі (Вадим Колісник та Анастасія Миронець), які обслуговують майже три тисячі пацієнтів. А загалом медперсоналу – 8 чоловік. Однак, за потреби, є приміщення для більшої кількості співробітників, адже будівля розрахована на 4-х лікарів.


Також є лабораторія, щоб за потреби недужому на місці зробити необхідні дослідження крові та сечі.


"Маємо два сучасні аналізатори, центрифугу, мікроскоп. Тож можемо зробити аналіз крові (загальний і на цукор) та сечі", – розповіла лаборантка Мирослава Заньковська.

У день відкриття усі присутні на урочистостях могли оглянути ошатні приміщення, де встановлено нові меблі, а також фойє та санвузли, окремі з яких обладнані душовою та для людей з обмеженими фізичними можливостями. Є й автомобіль для медиків.

Під час урочистостей, у яких узяли участь представники місцевої, районної та обласної влади, керівництво райлікарні та Хотинського центру первинної медицини, промовці висловили вдячність багатьом людям, завдяки яким Недобоївці отримали нову амбулаторію. Адже цьому новосіллю передувала тривала копітка робота.

Гостей зустріли, як годиться, із запашними короваями. Вони ж побажали медикам сил і наснаги у їхній такій важливій нині праці. А усім жителям громади – міцного здоров'я, щоб зверталися сюди більше для профілактики. І щоб у громаді і надалі відбувалися подібні радісні події!

199 views0 comments