• Хотинські вісті

У Недобоївцях будують амбулаторію та триває реконструкція дитсадкаОдразу дві нові комфортні установи з’являться до кінця року у Недобоївцях, що на Хотинщині. У рамках проєкту «Велике будівництво» тут реконструюють будівлю дошкільного навчального закладу, повідомляє Чернівецька ОДА.


Новий дитсадок розрахований на 192 малюків. Реалізація проєкту покращить умови перебування вихованців і персоналу в закладі, збільшить енергозбереження на 30% та заощадить витрати на оплату комунальних послуг.

– Дитсадок у селі був, але його могли відвідувати лише 50 діточок, а дошкільнят у селі – більше ста. Тож батькам навіть доводилося возити їх у дитсадки до сусідніх сіл. Так що реконструкції ми надзвичайно раді, бо зможемо забезпечити своїх малюків якісною освітою, – розповів голова Недобоївської об'єднаної територіальної громади Юрій Юзва.

Крім того, у Недобоївцях завершують зведення нової амбулаторії. Це сучасна будівля, у якій зможуть працювати 3-4 сімейні лікарі. Тут буде приймальне відділення та денний стаціонар. У просторих кабінетах зручно почуватимуться і пацієнти, і медики.

– Стара амбулаторія стала затісною для нашої громади, яка об’єднала чотири села. Тому скористалися можливістю збудувати велике комфортне приміщення. У будівлі передбачено внутрішні вбиральні та душові. Крім того, для нової амбулаторії закуплять обладнання на 2 мільйони гривень, – пояснив Юрій Юзва.

У амбулаторії наразі тривають внутрішні роботи. У приміщенні укладають плитку та встановлюють енергоощадні вікна і двері.

16 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/