• Хотинські вісті

У Недобоївській громаді – новий шкільний автобус– Прагнемо постійно поліпшувати умови для навчання школярів, матеріальну базу закладів освіти, – зазначив керівник Недобоївської громади Юрій Юзва. – За залишки коштів освітньої субвенції з обласного бюджету за співфінансування з бюджету нашої громади придбано новий шкільний автобус.


Він довозитиме учнів 10–11 класів із Долинян, Ставчан, Керстенців до Шировецького навчально-виховного комплексу. До речі, один автобус вже перевозить дітей.


"Також цього року передбачено укомплектувати меблями та інвентарем по одному класу в школах у Долинянах, Ставчанах, Керстенцях, Недобоївцях, де встановлять й інтерактивні комплекси для навчання. На це заплановано спрямувати майже мільйон гривень", розповів Юрій Юзва.

Загалом, як повідомляє Чернівецька ОДА, придбано 10 шкільних автобусів. Вартував транспорт майже 19,4 мільйона гривень. Купили його на умовах співфінансування. Із державного бюджету для цих потреб виділили майже 13,6 мільйона, із місцевих – 5,8 мільйона гривень.


Новий транспорт отримали 10 громад області: Ванчиковецька, Волоківська, Глибоцька, Конятинська, Мамаївська, Недобоївська, Топорівська, Сокирянська, Юрковецька та Кам’янська територіальні громади.279 views0 comments