• Хотинські вісті

У Нацпарку «Хотинський» зловмисники незаконно вирубували дерева, зокрема цінних порідПоліцейські розслідують незаконну вирубку на природоохоронній території в Дністровському районі


Про злочин проти довкілля до поліції повідомило керівництво Національного природного парку «Хотинський».


Зі слів заявника, на ділянці лісу в межах села Ломачинці невідомі зловмисники протиправно зрубали більше 250 дерев різних порід. Співробітники відділення поліції № 1 (м. Сокиряни) Дністровського районного відділу поліції оглянули місце події, опитали можливих свідків та очевидців і на підставі отриманої інформації розпочали кримінальне провадження. Про це повідомила поліція Чернівецької області.


Територія незаконної порубки дерев становить приблизно пів гектара. На вказаній ділянці лісу, яка є природоохоронною територією загальнодержавного значення, поліцейські виявили 253 пні спиляних дерев, у тому числі й цінних порід. А саме: 35 дубів, 69 ясенів, 40 кленів, 92 акацій, 7 черешень, 2 груш, 3 грабів, 3 шовковиць і 2 лип.Правоохоронці опитали працівників НПП «Хотинський», осіб, причетних до порубки вказаних дерев, а також безпосередніх виконавців незаконних робіт.


Під час огляду місця події поліцейські вилучили вантажівку із причепом і лісодеревиною, колоди дерев різних порід і розмірів та інші речові докази.

Слідчі поліції внесли відомості про правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань з кваліфікуючими ознаками частини 3 статті 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України.
Джерело – Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

703 views0 comments