• Хотинські вісті

У міській раді вручили нагороди, відзначили депутатів та активістівЗ нагоди Дня місцевого самоврядування відбулася урочиста сесія Хотинської міської ради, на яку запросили активістів громади та знаних хотинчан, ветеранів органів місцевого самоврядування.


Хотинський міський голова Андрій Дранчук привітав усіх зі святом, яке об’єднує тих, хто працює для розвитку громади, захисту інтересів її жителів. Та побажав нових успіхів у потрібних нашому місту та селам справах.


«Якими б різними ми не були, зі своїми переконаннями, політичними поглядами, але всіх нас об'єднує любов до спільної домівки – нашої громади, небайдужість до історії і традицій та прагнення до позитивних змін! І саме ми, народні обранці, маємо докласти зусиль для підвищення рівня життя виборців. Упевнений, що разом змінимо громаду на краще!», – зазначив Андрій Дранчук.


Також вручив почесні обласні відзнаки «400 років Хотинській битві». Нагадаємо, таку нагороду присвоюють за внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурний розвиток краю. Частину з них вручали під час відзначення ювілею у фортеці.


Міська рада подала облдержадміністрації кандидатів на нагородження від Хотинської громади. Серед них – визначні хотинчани, які чимало роблять для міста у різних сферах діяльності, щоб його знали за межами краю.


Отже відзнакою (медаллю) Чернівецької ОДА та Чернівецької обласної ради «400 років Хотинській битві» нагороджено:


- музиканта, автора гімну міста Хотин та музичних і літературних творів, члена правління Асоціації об’єднання композиторів Буковини, співголову діячів духової музики обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки, майстра з лозоплетіння Олександра Миколайовича БРОДОВІНСЬКОГО;- Хотинського міського голову 1987–1998 років, очільника районної ради 2002–2010 років, депутата райради п’ятьох скликань, Почесного громадянина Хотинського району Григорія Макаровича ТИМЧУКА;
- голову Хотинської РДА 1998–2005 років, депутата районної ради кількох скликань, одного з організаторів відзначення 1000-ліття Хотина та 400-річчя Хотинської битви Володимира Володимировича БАЛИЦЬКОГО;


- Заслуженого тренера України, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту, майстра спорту з легкої атлетики, вихованці якого є чемпіонами Європи та Балканських ігор, членами національної збірної України Івана Григоровича ПАВЛЮКА;- голову об’єднаної організації профспілки працівників освіти і науки, яка більше 30 років працювала методистом в райуправлінні освіти, вчителем історії та правознавства, учні якої неодноразово ставали призерами всеукраїнських олімпіад та конкурсів Галину Макарівну ВАСИЛЕНКО;


- педагога-методиста, що є наставницею «Школи молодого вчителя» понад 10 років, учительку історії Хотинського опорного закладу загальної середньої освіти, учні якої не раз займали призові місця на всеукраїнських олімпіадах та конкурсах, а також успішно склали ЗНО Валентину Іванівну ГАНІНУ.Також почесною відзнакою «400 років Хотинській битві» посмертно нагороджений вчитель предмета «Захист України» Хотинської ЗОШ №5, який створив команду, що гідно представляла Хотинщину у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл (Джура)», чимало років віддав патріотичному вихованню молоді Альберт Юрійович МІТАСОВ. Медаль вручено його дружині Олені Олександрівні.Нагороджені гості подякували за увагу та побажали депутатам активності і небайдужості у всіх добрих справах на благо громади, висловили побажання щодо розвитку освіти, культури, спорту та виховання дітей і молоді – нашого майбутнього.


Крім того, за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну громадянську позицію грамотами обласної ради нагороджені депутати міської ради, зокрема які є роботодавцями та платниками податків і активно підтримують культурні, освітні, спортивні починання у громаді та надають допомогу жителям: Анатолій Валерійович СУХАРЕНКО, Христина Сергіївна ДОМБРОВСЬКА, почесними грамотами міської ради Віктор Гаврилович БУРДЕНЮК, Богдан Петрович ДІДОРУК, Володимир Васильович ДОПІРЯК, Володимир Васильович ДУБЧАК.


Відзначили депутатів цього і попередніх скликань, патріотів нашого краю, небайдужих до долі Хотина активістів Олександра Миколайовича БРУСА та Віталія Володимировича СТРУКА, директорку закладу дошкільної освіти «Сонечко», члена виконкому Наталію Григорівну СЛУГІНУ, активного голову громадської ради при виконкомі Сергія Володимировича КУЗНЄЦОВА, заступницю директора Хотинського коледжу ПДАТУ з навчально-виробничої роботи Мирославу Миколаївну МАСНУ.


Варто зазначити, що День місцевого самоврядування – свято не лише депутатів та посадовців, а й активістів, які відстоюють інтереси громади і Хотина. Тож грамотою нагороджено учасника бойових дій, голову ГО «ТАКТИЧНА ГРУПА 4.5.0» Олександра Сергійовича ПАРАЩУКА.


Також Андрій Дранчук коротко доповів, що вдалося зробити за цей непростий рік роботи на посаді міського голови, коли відбувається становлення Хотинської громади. Зокрема про залучені інвестиції та грантові кошти, загальна сума яких у 2021 році становить понад 10,2 млн грн.


«Є і здобутки, і проблеми, зокрема пов’язані з недостатнім фінансуванням. Але вдалося закласти фундамент для формування і розвитку громади, забезпечити сприятливі умови для бізнесу, створення десятків нових робочих місць, що також слугує наповненню місцевого бюджету. Продовжено роботу з благоустрою і поліпшення туристичної привабливості міста», – сказав Андрій Дранчук.

Після урочистої частини депутати перейшли до розгляду питань порядку денного сесії, з яких прийняли рішення. А наприкінці зробили спільне фото.
677 views0 comments