• Хотинські вісті

У міському парку відкрили спортмайданчик"Активний парк – здорова Україна"


Сьогодні у Хотині відкрили спортмайданчик за проєктом «Активний парк» президентської програми «Здорова Україна». Тут є бруси, турніки, шведська стінка, інші знаряддя та лавочки.


А також ноу-хау – таблички з QR-кодами, через які кожен охочий зі смартфона перейде на відео із комплексом розроблених вправ від титулованих спортсменів і знаних українців.


Тобто усім, хто прагне займатися спортом, це допоможе навіть без тренера довідатися як правильно займатися, з якою періодичністю та інтервалами відпочинку залежно від рівня підготовки.


Подібні локації для занять спортом облаштували і в інших громадах області, але тут, за словами гостей урочистостей, – одна з кращих на Чернівеччині. Усі снаряди – прості, щоб займатися на них могли навіть початківці.


Оцінили сучасний простір для занять спортом у міському парку не лише школярі, а й чемпіони і посадовці. Зокрема, заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 метрів, учасник Олімпійських ігор Іван Гешко, який у серпні був призначений керівником управління молоді та спорту Чернівецької ОДА, а також висхідна зірка спорту з Хотинщини – титулований легкоатлет, майстер спорту міжнародного класу Олег Миронець та перший заступник голови Дністровської РДА Роман Малиш, начальник обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Андрій Лазаренко."Ми раді, що за програмою Президента створюються нові можливості для занять спортом. Усі великі досягнення починаються з малого. На цьому майданчику можуть займатися усі охочі, а допомагатиме їм координатор проєкту у Хотині Олександр Семенніков", – зазначила Альона Колесникова, начальниця відділу освіти, молоді і спорту міської ради.Присутні спортсмени-чемпіони висловили сподівання, що на цьому майданчику постійно будуть охочі займатися: і діти, і дорослі. І нехай не усі досягнуть вершин у спорті, але головне – це зміцнення здоров'я.Іван Гешко також вручив подяку Хотинському міському голові Андрію Дранчуку за сприяння і розвиток можливостей для занять фізкультурою і спортом. А Олег Миронець узяв у чемпіона автограф.


Далі учні Хотинського опорного закладу освіти із викладачами випробовували усі знаряддя та із зацікавленням через QR-коди ознайомлювалися комплексами запропонованих вправ.61 views0 comments