• Хотинські вісті

У місті створять сучасний центр культурних послуг


Фото: Facebook\Товариство дослідників України

У Хотинській громаді на базі будинку народної творчості та дозвілля облаштують сучасний центр культурних послуг. Там буде концертна зала, молодіжний центр, дитячий та дорослий театр, мистецька школа, бібліотека, медіацентр та кінотеатр.


Про це в ефірі Українського радіо. Буковина сказав заступник голови "Товариства дослідників України" Анатолій Мельничук, повідомляє Суспільне Буковина.


Як відомо, Хотинська громада єдина в області, яка пройшла відбір в проєкті "Центри культурних послуг, як інструмент згуртованості громади".

"Ми хочемо змінити ставлення дітей до культури та збільшити відвідуваність. У цьому році плануємо розпочати розробку нового положення про центр, затвердження і створення його структури, а також осучаснити будівлю», — повідомив міський голова Андрій Дранчук.


За його словами, вже розробили кошторис. Ремонт будівлі коштуватиме приблизно десять мільйонів гривень.


Нагадаємо, проект створення центрів культурних послуг реалізується Товариством дослідників України за підтримки Швейцарії, яка надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва.


Загалом заявки подали понад 190 громад із семи областей України. Від Чернівецької області була 21 заявка, проте перемогла лише Хотинська громада.

732 views0 comments