• Хотинські вісті

У Міжнародному інтернет фестивалі взяли участь юні таланти ХотинщиниПандемія втрутилася в життя цілого світу. Змінила плани, настрій усіх і всього… Та тільки не зупинила творче життя талановитих дітей Хотинщини!


Солісти вокального гуртка Клішковецького будинку культури «Веселі нотки» і танцюристи зразкового аматорського хореографічного колективу «Топ-Данс» разом зі своїми сповненими ентузіазму, відповідальними батьками, під керівництвом енергійних наставників Галини Кушнір та Іванни Думанської ще раз довели, що на шляху до творчості і перемог перешкод немає!


З великим бажанням діти взяли участь у дистанційному ІІІ-ому Міжнародному багатожанровому Інтернет фестивалі-конкурсі мистецтв «Самоцвіти Закарпаття», який проходив з 22 по 25 травня у місті Ужгород.


Відзняті ще до карантину відеороботи підкорили серця журі. Результати просто приголомшливі! У дітей уже котрий фестиваль поспіль лише 1 і 2 призові місця!


Незважаючи на чималу кількість учасників з мистецьких шкіл з усієї України, серед 32 вокалістів у категорії 7–10 років вихованці «Веселих ноток» Елізабет Кушнір із піснею «Таночки» і Василь Боднар із піснею «Перлина України» вибороли перші місця, а також серед 25 претендентів на перемогу здобула друге місце Аріна Гончарук у віковій категорії 11–13 років, у її виконанні прозвучала пісня «Галушки».


Крім цього дует Аріни Гончарук та Елізабет Кушнір за композицію «Ти до мене не ходи» нагороджений дипломом I ступеня.


Задоволені неперевершеним результатом і танцюристи колективу «Топ-Данс». До колекції перемог додалися ще дві найвищі нагороди – гран-прі. Їх без вагань журі присвоїло молодшій групі (8–10 років) за номери «Мир над Україною» і «У наших селах вихідний» та змішаній віковій групі за танці «Щасливим бути», «Давай, танцюй». Дипломами I ступеня нагороджені вихованці молодшої вікової групи за танці «Малючки» і «Танцюючі акулята» та середньої вікової групи, котрі представили номер «Вербовая дощечка».


Радісні події і у керівників колективів


До речі, під час карантину святкували радісні події і наставниці цих талановитих діточок.

У квітні у молодій сім’ї Іванни та Олександра Думанських народилася донечка Валерія. Бажаємо їй гарної долі та міцного здоров’я, а її батькам сил, терпіння та можливостей, щоб стати надійною опорою у житті своєї крихітки.


А в травні керівниця колективу «Топ-Данс» Галина Кушнір в онлайн режимі у Zoom здала державні іспити на факультеті мистецтв, кафедрі хореографії та художньої культури в Уманському педагогічному університеті імені Павла Тичини та захистила магістерську роботу на основі відеоматеріалу-танцю «Кіт з хати – миші в пляс». За словами хореографа, у неї вже був диплом магістра економічної освіти, проте вирішила здійснити свою дитячу мрію. І їй це вдалося!


Щоправда, як жартує сама Галина Андріївна, вийшло усе навпаки, адже спочатку вона зібрала свою «армію» танцюристів, створила колектив «Топ-Данс», а вже потім здобула освіту вчителя хореографії.

Вітаємо талановитих, енергійних, сповнених позитиву керівників і їхніх вихованців та бажаємо колективам подальших високих досягнень та нових перспектив!
24 views0 comments