• Хотинські вісті

У Круглику планують створити зону відпочинку і проводять опитування жителів


Фото ілюстративне

У Круглику Хотинської громади запланували створити зону відпочинку, молодіжний простір для проведення дозвілля у колі друзів та однодумців. До речі, це найбільше село нашої громади.


Щоб це було оптимально зручно для людей, спочатку вивчають інтереси місцевих жителів, проводять опитування. Про це повідомив керівник громади Андрій Дранчук.


"Спільно із Агенцією розвитку міста ми визначили два місця, які підходять для відпочинкової зони, а також розробили механізм опитування. Та закликаємо жителів Круглика пройти онлайн опитування", - розповів Андрій Дранчук.

Пропонують такі найбільш зручні місця:

  • сквер поблизу фельшердсько-акушерського пункту (планується благоустрій території, встановлення вуличного освітлення та лавок);

  • місце біля Будинку культури (планується благоустрій території, засівання газону, встановлення лавок зі столиками, вуличного освітлення та точки доступу Wi-Fi, смітників).

Жителів Круглика запрошують пройти опитування за допомогою онлайн-форми, можна обрати із запропонованих варіантів або запропонувати свій: https://docs.google.com/.../1tbVc_Mrsy.../viewform...


У міській раді наголосили, що ці варіанти не є остаточними, очікують пропозицій від мешканців.

20 views0 comments