• Хотинські вісті

У Колінківцях знайшли два артснаряди


10 червня фахівці групи піротехнічних робіт Управління ДСНС України у Чернівецькій області знищили 2 вибухонебезпечні предмети, які днем раніше на відкритій території приватного господарства села Колінківці району виявив місцевий мешканець. Про знахідку чоловік одразу повідомив Службу порятунку.


Після огляду предметів піротехніки встановили, що це артилерійські снаряди калібру 152 мм часів І Світової війни, вилучили й знищили вибухонебезпечні предмети.

Увага:

Рятувальники нагадують та застерігають краян, що такі предмети заборонено брати до рук, наносити удари, робити спроби розібрати, використовувати в господарстві або в побутових цілях.

Категорично забороняється пересувати їх, заливати рідинами, засипати грунтом або чимось накривати, намагатися самостійно знешкоджувати знахідки. Не можна здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив.


Слід пам’ятати, що застарілі боєприпаси ще можуть нести в собі смертельну небезпеку і тому важливо повідомляти про вибухонебезпечну знахідку за номером 101 або 102.

Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області.
5 views

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/