• Хотинські вісті

У Каплівці відкрили дитячий майданчик

Updated: Mar 6, 2020


У неділю в Каплівці відбулася радісна подія – відкриття гарного дитячого майданчика, спорудженого з ініціативи місцевих жителів.


– Ідея та її втілення належать мешканцям нашого села Віталію Юзьку та Івану Главіцькому, які за свої кошти та власними силами облаштували дитячий майданчик. Вони працювали у вільний час, вихідні. До такої доброї справи поставилися дуже відповідально, робили все якісно, надійно, адже старалися для майбутнього села – наших діток, а їх у Каплівці майже дві сотні, – розповіла сільський голова Світлана Тісногуз.

Дещо їм допомогли односільчани, матеріали за зниженими цінами надав підприємець з Кельменеччини Михайло Грачов. Ініціатори наголосили, що це буде майданчик для всієї малечі населеного пункту. А земельну ділянку виділено сесією сільської ради.


На цьому майданчику є гірка, гойдалки, пісочниця, невеличкий комплекс для фізичного розвитку дітей. Подбали і про його огородження парканчиком. Усе – в яскравих кольорах, щоб малечі було весело.


– Відкриття майданчика перетворили у справжнє свято зі смачним пригощанням для дітвори та виступами аматорів художньої самодіяльності, які організував керівник будинку культури, – додала Світлана Тісногуз. – Ця добра справа – приклад батьківської любові та небайдужості сільчан, котрі прагнуть не на словах, а на ділі змінювати життя громади на краще. Таким ініціативним людям потрібно сприяти, підтримувати їхні починання на благо земляків.

193 views0 comments