• Хотинські вісті

Послуга "Шлюб за добу": у Хотин приїжджають одружуватися навіть з-за кордону

Updated: Mar 3, 2020


Кохання не знає кордонів


Одружуватися у Хотин приїжджають навіть з-за кордону. Чимало закоханих вирішили поєднати долі у найромантичніше свято.


Першими 14 лютого стали на рушничок щастя у Хотинському відділі ДРАЦС Станіслав та Вікторія Бодян. Вони вже давно живуть в Італії, там і познайомилися через спільних друзів. Щасливий наречений каже, що це було кохання з першого погляду.


Щоб отримати благословення батьків, пара приїхала на Новоселиччину, звідки родом.

Вирішили скористатися послугою "шлюб за добу" в Хотинському ДРАЦСі. Зворушлива та урочиста церемонія. І ось щасливі та усміхнені закохані стали чоловіком і дружиною.Щойно молодята під радісні вигуки рідних та друзів вийшли із палацу урочистих подій, до нього вже поспішила наступна пара.


Другими одружилися Олександр Савчук з Хотина та Адріана із с. Довжок Новоселицького району. Познайомилися у соцмережах. Багато спілкувалися.


Дівчина чекала хлопця, доки він служив в армії. У жовтні він повернувся додому. Уже через кілька місяців закохані відчули, що хочуть поєднати долі. Найромантичнішу дату для одруження обирали разом.


– У День закоханих у нашому відділі одружуються чотири пари. Ще одна пара вирішила подати документи, але не встигли зібрати всі необхідні, – розповіла начальниця місцевого відділу ДРАЦС Світлана Кушнір. – Молодята і з Хотина, і з інших районів. Щоб узяти експрес-шлюб, приїжджають навіть з інших країн, адже кохання не має кордонів. А 14 лютого у День святого Валентина працюватимемо до опівночі, тож закохані ще мають час.

Але крім цього сьогодні ще маємо радісні події: реєструємо семеро новонароджених – плодів любові! Щиро бажаємо усім нареченим щасливого і довгого подружнього життя та поповнення у сім'ях, – додала Світлана Кушнір.

45 views0 comments