• Хотинські вісті

У Грозинцях відкрили комплекс з надання різноманітних послуг сільчанам


Днями у Грозинцях відбулась довгоочікувана для сільчан подія – відкриття громадського комплексу. Ініціатор його створення молодий й енергійний грозинчанин 23-річний Богдан Хащевий.

У зручному місці, а саме у центрі села біля центральної дороги вдало розмістилися приміщення аптеки, ветеринарної аптеки, стоматологічного кабінету, салону краси та філія служби поштової доставки. На відкриття цих закладів прийшли зо дві сотні односельців, де на них упродовж дня чекали акції, сюрпризи.


"Необхідність відкриття подібного майданчика, який би об’єднував виробників та підприємців, назрівала вже давно. Власнику комплексу вдалося забезпечити можливість надання нових послуг, у яких мають потребу сільчани. Зокрема, у Грозинцях уперше діятимуть ветеринарна аптека і «Нова пошта». До того ж створено додаткові робочі місця, поки що їх 16, але планується розширення у майбутньому" , – зазначив сільський голова Василь Іванович Гавриш.


– За півроку сподіваємося відкрити ще магазин з хлібобулочними виробами, м’ясну лавку та торгове приміщення із товарами для будівництва, ремонту та облаштування оселі, – ділиться планами Богдан Хащевий.


– Це саме те, чого так бракувало місцевим мешканцям, які змушені були їздити у сусідні села або до обласного центру в пошуках послуг, які нині запропоновано у громадському комплексі, – переконує приватний підприємець із Грозинців Борис Іванович Гончар. – Василь Іванович Хащевий та його родина зуміли створити такий заклад, що подібний до колишніх побуткомбінатів, тільки приватним шляхом. А його син Богдан, упевнений, зможе продовжити батькову справу, розпочату для потреб сільчан.
Відкриття комплексу з надання послуг у Грозинцях стало святковою подією. Для відвідувачів підготували чимало подарунків, акцій, подбали і про фуршет для всіх гостей.

Кожен покупець аптеки (власник Микола Тодоріко), яка пропонує широкий асортимент ліків, того дня отримав картку на знижку. Крім того, всі бажаючі змогли взяти участь у розіграші послуг з безплатного відбілювання зубів, щеплення для домашнього улюбленця.

Також чимало послуг можна було отримати від салону краси «Еліт»: тим, кому посміхнулася удача, тут безплатно укладали волосся, стригли, моделювали брови та коректували гель-лак нігтів.

У стоматкабінеті досвідчені фахівці Наталія Горченко та Вікторія Гімчинська надаватимуть усі види стоматологічних послуг, проводитимуть ретельну діагностику, використовуючи новітнє обладнання і найкращі матеріали.

У ветеринарній аптеці можна буде не лише придбати необхідні ліки для домашніх тварин, а й отримати професійну консультацію від лікаря-ветеринара Олександра Денжанського.

За новими стандартами працюватиме і «Нова пошта», обслуговуватиме клієнтів Вадим Мельничук.

Юна власниця салону краси Яна Чокан та її колеги перукарі та манікюрниці обіцяють своїм клієнтам неперевершений вигляд.

Опубліковано на правах реклами.

402 views0 comments