• Хотинські вісті

У вогнищі інфекції хотинські лікарі демонструють витримку і дякують благодійникамУже другий тиждень колектив інфекційного відділення Хотинської райлікарні працює у посиленому режимі, адже саме сюди госпіталізують хворих з підозрою на коронавірус. Детальніше про роботу цих та інших залучених медиків, а також про стан пацієнтів розповідає Алла Яковенко – заступник головного лікаря райлікарні, лікар-інфекціоніст:


– Передусім поінформую про пацієнтів, які перебувають в інфекційному відділенні: наразі їх стан поліпшився. Також немає великого зростання кількості хворих у Колінківцях, ситуація контролюється, очевидно, що вона стабілізується. Утворено оперативний районний штаб для запобігання поширенню коронавірусної інфекції на Хотинщині. Сьогодні я, як заступник голови штабу, провела його засідання, на якому обговорили заходи протидії СOVID-19, питання забезпечення медзакладів усім необхідним.


Користуючись нагодою, висловлюю подяку за всебічну підтримку Хотинській райдержадміністрації. Безперечно, на велику вдячність заслуговують працівники інфекційного відділення, котрі у складних умовах роботи – у самому вогнищі небезпечної недуги демонструють відповідальність, фаховість та витримку. А також персонал терапевтичного і приймального відділень, рентгенологи, лаборанти та всі інші медики, залучені у наданні допомоги пацієнтам з підозрою на коронавірус. Вони сумлінно виконують свою роботу, роблячи внесок у спільну справу надання медичної допомоги тим, хто цього потребує.

Хочу подякувати й усім добродійникам, підприємцям, бізнесменам, котрі підставили плече допомоги у забезпеченні медиків засобами індивідуального захисту. Наразі працівники, задіяні у допомозі пацієнтам з СOVID-19, такими засобами забезпечені. Їм роздали маски та окуляри, одноразові костюми. Однак зауважу, що цей запас необхідно активно поновлювати, тому волонтерська допомога ще може знадобитися.

Також укотре закликаю усіх жителів Хотинщини дотримуватися правил карантину, за можливості залишатися вдома. Бережіть себе та близьких! – наголосила Алла Миколаївна.

20 views0 comments