• Хотинські вісті

Ушанували пам'ять кіборга Олександра Боднарюка (позивний "Бандит")Герої не вмирають, поки про них пам'ятають

Він загинув, рятуючи побратимів, 20 січня 2015 року у Донецькому аеропорту. Його "ластівка" – МТЛБ-шка внаслідок вибуху перекинулася та загорілася...

Обірвалося життя мужнього бійця, справжнього чоловіка, вірного друга, хорошого сина і батька.

Рідні Олександра кілька місяців не знали, що з ним сталося, до останнього не вірили у його смерть. Він вважався зниклим безвісти. Ідентифікований за експертизою ДНК серед загиблих у червні 2015 р.

За особисту мужність і високий професіоналізм, вірність військовій присязі нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно), а також відзнакою "Народний Герой України".

Сьогодні у річницю смерті Олександра Боднарюка – Почесного громадянина Хотинського району, колишнього випускника Хотинського технікуму (нині коледж Подільського ДАТУ) у цьому навчальному закладі поклали квіти до меморіальної дошки загиблому Герою-земляку.


Саме тут, у коледжі у куточку бойової слави зберігаються його численні нагороди і відзнаки.

Директор коледжу, волонтер Володимир Юзько, студенти та викладачі також побували на могилі Олександра в Анадолах, запалили лампадки і хвилиною мовчання ушанували його пам'ять. Адже Герої не вмирають, поки про них не забувають...

17 views0 comments