• Хотинські вісті

Ушанували пам'ять кіборга-земляка Юрія Кушніра


18 січня 2015-го перестало битися хоробре серце Юрія Кушніра з Каплівки (позивний "Ромео"), одного із «кіборгів», які до останнього подиху захищали Донецький аеропорт. Навіть коли був поранений, дві доби не випускав з рук автомат...


Сьогодні, у річницю його загибелі, представники Хотинської міської ради та центру комплектування і соціальної підтримки (колишнього райвійськкомату) побували на могилі бійця і вшанували його світлу пам'ять хвилиною мовчання.

Юрій мав великий військовий досвід, служив в Африці у складі миротворчої місії в Сьєрра-Леоне. Знався на техніці, працював телемайстром. Боронив Україну із початку війни, від вересня 2014-го – у зоні бойових дій. Військовослужбовець 80-ї окремої аеромобільної бригади, 9-та рота, 3-й батальйон. Зазнав важкого поранення у голову від вибуху міни під час кровопролитного бою з російськими збройними формуваннями за Донецький аеропорт. Юрію Кушніру надали першу медичну допомогу, проте від поранень він помер дорогою до лікарні. За особисту мужність і героїзм, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно).

Герої не вмирають, доки про них пам’ятають.

Хотинщина пам’ятає. Героям слава!

9 views0 comments