• Хотинські вісті

Ушанували воїнів-добровольців Хотинщини

Updated: Mar 15, 2019


Сьогодні – День українського добровольця


Вони першими стали до бою з агресором

З гарячим серцем та безстрашною душею у 2014 році стали на захист України та прийняли на себе перший удар російської навали звичайні українські громадяни – добровольці. Саме вони, підставивши своє сильне плече на той час незібраній українській армії, допомагали стримувати лінію оборони в найгарячіших точках фронту.


Щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності та територіальної цілісності країни, у районному будинку народної творчості та дозвілля відбулась зустріч «Я вірю в мою Україну».

На захід запрошували добровольців Хотинщини: Вадима Голика зі Ставчан, Володимира Мегеру із Каплівки, Богдана Білівського із Анадол, Руслана Полуяна з Недобоївців, Івана Банаря з Бочківців, Юрія Грицишина з Ворничан, Валентина Малого з Рукшина, Віталія Фріюка з Владични, Богдана Ніжника з Гордівців, Валентина Січкаря, Руслана Лазарчука та Раду Ботушана з Хотина. На жаль, не всім вдалося прибути на зустріч. Загалом у ряди добровольчих батальйонів стали десятки жителів району.Ведучі заходу Любов Жалоба та Світлана Шалаєва розповіли присутнім про життєвий та бойовий шлях захисників-добровольців Юрія Грицишина, Руслана Лазарчука, Валентина Січкаря та Олександра Паращука.

Учасники АТО – заступник голови районної ради Андрій Коломеєць та начальник відділу культури райдержадміністрації Юрій Марко, а також перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Марцинкевич звернулися зі словами вдячності за синів до присутніх на зустрічі батьків та родин захисників, які загинули в зоні проведення бойових дій, та вручили їм квіти.
Хвилиною мовчання ушанували світлу пам‘ять незабутніх Героїв Юрія Кушніра, Олександра Боднарюка, Сергія Побережника, В‘ячеслава Пелехатого, Максима Доника, Олександра Гарбуза, Олександра Коваля, Валерія Ротаря, Леоніда Дергача. Помолитися за загиблих земляків запросив настоятель храму князів Бориса і Гліба Православної Церкви України, військовий капелан, учасник АТО отець Дмитро.


Патріотичні композиції виконали Марія Яцюк «Не твоя війна», Лілія Лепцьо «Тобі, Україно», Андрій Веренчук «Білі черемхи», Анастасія Рибак «Мила Україна», Евеліна Бойко і Серафім Романюк «Молодь змінює світ» та Богдана Главацька «В чистім полі».


39 views0 comments