• Хотинські вісті

Учасник «Голосу країни» Артем Банар розповів про враження від талант-шоу і подальші плани


Для читачів «Хотинських вістей» наш земляк також привідкрив завісу особистого життя


Наш земляк Артем Банар брав участь у популярному талант-шоу «Голос країни» і підкорив суддів незвичним тембром. До нього розвернулися одразу три тренери – Потап, Тіна Кароль та Монатік (про це розповідали в одному із минулих випусків «Хотинських вістей»). Багато хотинчан із хвилюванням спостерігали за виступами молодого обдарованого співака. Своїм наставником він обрав Потапа. На жаль, Артем не пройшов у фінал, хоч мав для цього усі шанси. На переконання багатьох наших читачів, його вокал та виступ були значно кращими, ніж у деяких інших учасників.


Чому так сталося, які враження від участі у відомому телевізійному шоу та подальші плани? Про це та багато іншого розпитували кореспонденти «Хотинських вістей», коли під час нетривалого перебування на Хотинщині Артем завітав до редакції.


Отже, про свої враження від участі у проекті ділиться Артем Банар:


– Усі учасники розуміли, що переможець може бути лише один. І не все залежить тільки від вокальних даних. «Голос країни» – це у першу чергу шоу. І практично всі, хто йшов на проект, це усвідомлювали. Нерідко навіть тренери обмовлялися, що вокал – не найголовніше для здобуття першого місця, а те, що дозволить не тільки запалити нову зірку на українській естраді, а й допоможе утриматися на небосхилі шоу-бізнесу.

До прикладу, скільки вже відбулося сезонів «Голосу країни», але спробуйте назвати хоча б п’ятьох їх переможців. Скількох пригадаєте? Де вони нині? Не всі стали справді відомими всій країні, запам‘яталися широкому загалу. А от чимало з тих, хто не переміг у шоу, добилися успіху.


Тому, перш за все, тренери шукали учасників із харизмою, людей, котрі не бачать себе в іншій сфері, ніж естрада, і готові заради цього працювати 24 години на добу і всі 7 днів на тиждень. Ось так.– Але, незважаючи на це, у вас залишилися позитивні враження від участі у талант-шоу «Голос країни»? Що вам це дало?


– Жодних розчарувань. Лише позитив. Чому має бути інакше? Адже не перемога найголовніше, а досвід, отриманий на шоу, знайомства із талановитими й успішними людьми, можливість виступити перед мільйонами телеглядачів. Тож це крок для подальшого розвитку, сходинка до нових звершень.

Завдяки цьому шоу отримав потужний заряд енергії, щоб рухатися вперед до втілення власних задумів. А якщо бути вже геть відвертим – це ще й значне збільшення аудиторії, котра познайомилася із моєю творчістю. Отже, поки що від участі в «Голосі країни» – одні плюси.


До того ж, моїм наставником був Потап – неперевершений шоумен і продюсер, який дав мені кілька дієвих порад щодо подальшого розвитку мого творчого потенціалу.

Він легкий «на підйом», готовий допомогти реалізувати твій задум, розкрити грані таланту. Уміє підібрати влучні слова, аби налаштувати на роботу, тобто мотивувати. Обов‘язково спробую втілити в життя все те, чого навчали на шоу.


– Як складалися відносини з іншими учасниками «Голосу країни» у вашій команді під керівництвом Потапа?


– Між усіма нами склалися дружні відносини, адже ми не були конкурентами і підтримували один одного. Розуміли, що має перемогти хтось один.


– Спробуємо повернутися до того моменту, коли вирішили взяти участь у «Голосі країни». Чому саме це талант-шоу, адже є й інші подібні проекти?


– Звичайно, пробую свої сили у різних проектах. Разом з Андрієм Чмутом (учасник одного з гуртів, в яких співаю) ми готували пісню до національного відбору на Євробачення. Але розуміли, що про нас мало хто знає. Тому він запропонував мені піти на «Голос країни». І я, не вагаючись, погодився, бо це чудова можливість познайомити мільйони людей зі своєю творчістю.


– Артеме, чому для «сліпих» прослуховувань на «Голосі країни» обрали пісню Джамали «Обещание»? Адже цей твір досить складний. До того ж його виконує жінка...


– Чому саме ця пісня? Бо вона мені дуже подобається – така чуттєва, сильна, емоційна, аж за душу бере, нікого не залишає байдужим. Водночас, то був своєрідний виклик – її заспівати. А також – момент неочікуваності: на сцену виходить хлопець і співає твір Джамали в її тональності.

Як розповів пізніше один з тренерів – Монатік, до повороту крісла він узагалі думав, що співала дівчина. Тож спочатку був дещо шокований (юнак посміхається – авт.).


– Але чи вдалося вам через цю композицію повністю розкрити свої вокальні дані?


– Переконаний, та й судді після прослуховувань це підтвердили, що я максимально виклався під час виконання цього складного твору і зміг показати свою майстерність. Але, все ж таки, не всі можливості розкрив.


Я – оперний співак, у мене є багато сторін, які не показав на цьому проекті. І під час наступного етапу – дуелі (вокальному двобої) обрана нам пісня більше «підходила» моїй суперниці, а для мене то був програшний варіант.
– Чи привідкриєте трішки «завісу таємничості» і поділитеся з нашими читачами своїми планами на майбутнє?


– У планах – гастролі, написання нових пісень та музики. Також готуюся до створення власної сім‘ї – до свого весілля.


Але розповім про все по черзі. У моїх найближчих планах – гастролі до Туреччини із акапельно-джазовим гуртом «Mansound», з яким уже давненько співпрацюю. Скільки займе часу ця поїздка, поки що не можу сказати – тривають перемовини між нашим продюсером і представниками цієї країни.


Одночасно планую продовжити написання пісень. Пишу музику, слова і здійснюю аранжування музичних творів. Раніше робив це для інших співаків, та наразі зайнятий сольним проектом. У подальшому хочу спробувати свої сили в черговому відбірному етапі на «Євробачення», яке відбудеться наступного року. Спробую докласти усіх зусиль, щоб пройти у фінал. Уже нині разом із однодумцями обираємо пісню, готуємо антураж та інше.


Ну і третій, і напевно найважливіший аспект мого життя – це підготовка до одруження. Уже зробив пропозицію своїй коханій Анастасії. Ми обговорюємо дату, коли відбудеться ця урочиста подія.


– Отже ваше серце вже зайняте. Як ви познайомилися зі своєю обраницею?


– Із Анастасією Омельян познайомився кілька років тому, коли я зі своєю родиною і вона з батьками відпочивали на Чорному морі. Слово за слово – так і почалося. Літо, сонце, море, романтика... Тоді й зародилися почуття у наших серцях. Потім спілкувалися у соцмережах.

Щоправда, був час, коли ми думали, що то курортний роман і почуття згаснуть. Проте нам не вдалося забути один одного, а ця закоханість переросла у кохання.


Коли торік ми з Анастасією зустрілися, уже через 10 днів я вирішив, що зроблю коханій пропозицію руки і серця. Більше не став зволікати: запросив її у Париж до Диснейленду. Там і освідчився і почув «Так» у відповідь.

– Чи плануєте пов‘язати життя з музикою?


– Музика, творчість – невід‘ємна частина мого життя. Але мрію започаткувати власний бізнес, щоб міцно стояти на ногах. Особливо тепер, коли створюю свою сім‘ю.


– Чи продовжите справу батька і займетеся фермерством?


– Можливо. Але не впевнений, що це буде саме фермерство.


– Чи приїдете з виступом у рідний Хотин?


– Звичайно. Думаю, що може колись переїду в Хотин жити. Мені подобається рідне, старовинне місто. Музику можна писати де завгодно, не обов‘язково для цього жити в столиці.


– Чи впізнають вас на вулиці, чи не докучають автографами фанатки?


– Так, часто впізнають, просять сфотографуватися. Але поки що автографами фанатки не дуже докучають. Та й у мене є вже наречена.

Після «Голосу країни» багато людей з різних куточків України та навіть з-за кордону писали мені у соцмережах, схвально відгукувалися про мою творчість. Намагаюся всім відповідати.


– Дякуємо за те, що у своєму напруженому графіку віднайшли час і поділилися з читачами «Хотинських вістей» своїми враженнями від «Голосу країни» та творчими планами. Хай щастить у всіх ваших починаннях!

331 views0 comments