• Хотинські вісті

Учасник «Голосу країни» Артем Банар одружився!


Церемонія відбулася у Хотині, пара скористалася популярною послугою «Шлюб за добу». Куди ж помандрують у весільну подорож?


Артем Банар та Анастасія Омельян поєднали свої долі. Ця гарна пара стала на весільний рушник у Хотинському РАЦСі у середу, 12 червня.


– Це поки лише офіційна церемонія розпису. А саме весілля відбудеться 24 червня у Кременчузі, – розповів Артем Банар "Хотинським вістям". – Ми скористалися послугою «Шлюб за добу», тому оформили наші стосунки в Хотині. А також врахували те, що родини у нас досить великі, тож дехто із родичів не зможе приїхати до нас на весілля. І щоб нікого не образити, ми так би мовити робимо два весілля: одне – на Хотинщині, а друге – на малій батьківщині коханої.Щодо весільної подорожі, то наречені одностайні: вона буде. Проте, поки не обрали куди саме поїдуть. Однак, переконані, що перше місто, яке відвідають – це Львів.

"У цьому місті я планую виступити разом із гуртом «Мен Саунд». А далі до Європи. Але це поки що плани...", – зазначив Артем.


Також під час свого перебування у рідному Хотині Артем розповів, що відбуваються перемовини із міською владою щодо організації його концерту в нашому місті. Фото надане рідними Артема Банаря.

50 views0 comments