• Хотинські вісті

Ухилявся від покарання у вигляді громадських робітТепер жителю Хотинщини загрожує ув’язнення

55-річному жителю села Зарожани, який вчинив крадіжку, у травні цього року Хмельницький міський районний суд призначив заміну невідбутої частини покарання терміном 1 місяць 28 днів на 200 годин громадських робіт. Однак, чоловік не відпрацював їх, через що правоохоронці розпочали кримінальне провадження. Про це повідомляє поліція Чернівецької області.


Під час досудового розслідування дізнавачі відділення поліції № 2 (м. Хотин) Дністровського районного відділу поліції з’ясували, що після призначення судом заміни невідбутої частини покарання у вигляді громадських робіт за вчинення крадіжки буковинець був ознайомлений із графіком та умовами роботи в одній із державних установ.


Проте із присуджених 200 годин чоловік відпрацював 68, після чого не з’являвся на роботу без поважних причин. Таким чином, невідбутий термін покарання у виді громадських робіт становив 132 години.


Дізнавачі поліції під процесуальним керівництвом Дністровської окружної прокуратури передали обвинувальний акт до суду для розгляду.


Правопорушнику інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 389 (Ухилення від покарання, не пов'язаного з позбавленням волі) Кримінального кодексу України. Чоловіку загрожує до трьох років обмеження волі.

Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.

22 views0 comments