• Хотинські вісті

«Усі ринки в області мають бути закритими»


Бо у майже кожному населеному пункті зафіксована коронавірусна інфекція


Ще 9 пацієнтів із СОVID-19 одужали. Досліджено майже 200 зразків, 23 квітня виявлено дещо менше, ніж у попередні дні, нових випадків захворювання в області, а саме – 59. Про це у прямому ефірі повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук і подякував усім лікарям.


Загалом на Буковині підтвердили вже 1 199 випадків інфікування коронавірусом.


«Не повідомляємо детального географічного розподілу інфікованих, для того, щоб кожен з нас усвідомлював, що усі ми перебуваємо на такій стадії, що потенційно кожен може захворіти. І ця інфекція є практично у кожному населеному пункті. Тож зарано ще розслаблятися і бити відбій тривозі. Тому карантинні заходи, запроваджені урядом, продовжують діяти до 11 травня. Мусимо їх дотримуватися, – сказав голова Чернівецької ОДА.

Наголошую на тому, що всі ринки в Чернівецькій області, як і власне на території всієї України, повинні бути закритими. Уряд дозволив функціонування буквально кількох ринків в інших регіонах країни, де відбувається оптова велика торгівля, покупці роздрібної торгівлі туди навіть не заходять, – зазначив Сергій Осачук.

24 views0 comments